Bezmaksas Full Fukrey Returns bez piereģistrēšanās Full Movie Torrents megavideo nav reģistrācijas


↓⟱⬇▼▼⬇↓⬇⇩▼⇓↡⟱⇩↓⬇↡⬇⇓⟱⬇⟱

➡➝➝ WATCH -STREAM Fukrey Returns ◀⇦←

⇪⬆⟰⇪⬆▲⬆▲⇪↟⇑⇧⟰⇪↑▲⟰⟰⟰⇑⬆⇪

 

 

dalli ..dalli ..dalli .... lol hun mai dalli .. LOL

Nepiekrīt tam, ka M.Daggu, kam ir liels nosaukums filmai, nav garantija, piemēram, himmatwala, pārstāvis Vinod, tā kā ir filmas ar mazākiem dalībniekiem, piemēram, vicky donors

naftas aku investīciju atdeve

Jauka

pichwade mai hath dal kr kya ghu (tatti) nikalgi .......: P

Bcoz lielākā daļa ppl uzskatīja, ka, piemēram, Sajīda agrākās filmas, evn Himmatwala būs ba hit, n tai bija pienācīgs ieguldījuma apjoms ...... tā kā filma tika veidota ar nt daudzām izmaksām n dalībniekiem, kuri r labi bt nt populāri n izskatās pievilcīgi , lielākā daļa to salīdzina ar tādām filmām kā himmatwala, kurai bija lieliski aktieri, piemēram, ajay n paresh, bet režisors to izpostīja!

fukrey atgriež pilnu filmu youtube

Man patīk šī filma. Šāda Awesome Rīkojoties Dilogs Komēdija. Pilnībā Freash skripts. Jauka filma

 

Randi rona lol es iemācījos jaunu vārdulol

eee

 

Tāpat kā tikai izlaušanas dziesma

Nice smrat hunny😍😍😍😍😍

krūšturis bez maksas Smaga filma

 

gaisa atgriešanās Fukrey! Atgriež? nodot

 

atgriež adresi pārsteidzoša filma❤👌👌 Zabirdast Ļoti jauki grīdas aukstā gaisa atgriešanās Supar filma es mīlu šīs filmas https://www.youtube.com/channel/UCOtOGNWN3f-L0qr2oj0A5FQ?sub_conformation= ikvienam ir šī fona mūzika? PLZ dalīties Nice atgriežas auksts gaiss 👌😁movie mapes nodokļu deklarācijām

 

gaida šo filmu Līdzīgi, ja jūs skatāties šo piekabi, skatoties 2. daļas piekabi fukrejs atgriežas 2 1:38:40

 

fukrey atgriež lejupielādi Richa chadda ir laba prasme titāns atgriežas Fukrey atgriežas - Kalyug Briefs pārskats
Kad sieviete nolemj veikt savu darbu, viņa var izmantot pat visnoderīgākos „Fukreys” un iznākt ar lidojošām krāsām!
Tas ir tas, ko filma ir par! Bholi Punjaban ir dāma Don, kas agrāk bija bordelis Madam plus bija vairāki citi noziedzīgi projekti zem viņas spārna - izplatot narkotikas neapmierinātām koledžas studentiem, sniedzot seksuāliem darba ņēmējiem neapmierinātās gļotādas cūkas. 4 jauniešu muļķi! Tas notika I daļā.
II daļa - viņa tiek atbrīvota ar korumpēta politiķa palīdzību, kurš vēlas kļūt par galveno ministru! Viņa bija dusmīga par 4 jaunajiem muļķiem, tāpēc viņa nolemj viņus strādāt un savākt naudu, kas viņai bija jāmaksā korumpētajam ministram - 10 crore 10 dienu laikā!

Viņi atver "Get rich quick" shēmu un vairāki cilvēki investē. Diemžēl viņi nespēj, un cilvēki pēc viņiem izjūt kā asins slāpes. Vēlāk kaut kā labais politiķis palīdz viņiem iegūt korumpēto cilvēku aiz bāriem un viņi visi ir glābti! Viss, kas piedots un aizmirsts!
Dažas nejaušas ainas:
2 zooloģisko dārzu audzētāji nozagt liellopu gaļu, kas piederēja tīģerim! Abi apsprieda, vai liellopu gaļa ir aizliegta zooloģiskajā dārzā! Rāda, ka pat tad, ja esat nodarbināts, jūs joprojām varat nozagt ... pat nozagt no dzīvniekiem! Cilvēki ir gatavi ēst arī dzīvniekus, kas tiek turēti atstāti dzīvniekiem!
Divi afrikāņi vai ķermeņa aizsargi Lady Don bija darījuši Sevu - veļas mazgāšanas piederumus un izplata prasatu cilvēkiem pie vārtiem ... bet tiklīdz viņu priekšnieks atbrīvojās, viņi atgriezās savā vecajā profesijā - zagt dzīvniekus, zagt cilvēkus orgāni utt. Dāma Don bija nomājusi ārstus un medmāsas, lai nozagtu cilvēku orgānus - acis, nieres un tos eksportētu! Tas viss, lai pelnītu naudu. Beigās ir parādīts, ka šī dāma tika piedota un viņa ceļo kopā ar galveno ministru viņa automašīnā! Rāda, ka slepkavas, kontrabandisti ... būtībā noziedznieki, kas iesaistīti orgānu izņemšanā, narkotiku tirdzniecībā, seksuālā darbaspēka nodrošināšanā, kas, protams, ietver arī meiteņu nolaupīšanu utt. oportūnistiski cilvēki, kuriem ir jāvada nācija ... fukreju tauta !?
Un kā ar visu Sevu, kas notika Langārā? Visi gāja kaput? Vai nav prāta un sirds pārmaiņu? Neviena gars vai dvēsele nemainījās, neskatoties uz darbu un uzturēšanos reliģiskā vietā tik ilgi !? SO būtībā tas ir pilnīgi iespējams, ka cilvēki apmeklē tempļus utt., Lai laika gaitā nokļūtu, vai arī domā, ka tā ir sava veida kukuļa Dieviem! Galu galā cilvēki novērtē Dievu pēc saviem standartiem !.

Pichhwade Mein Haath Daal Ke Nikaal Loongi !!! ????. Fantastiska komēdija Fukrey? Atgriež, divējāda! audio fukrey atgriež pilnu filmu lejupielādi hd 1080p Fantastiska kustība fukrey atgriežas

 

 

 

 

0コメント

  • 1000 / 1000